ING Bankası’ndan SGK'lılara Harika Promosyon! 7.500 ila 8.000 Rakamlarını Artık Unutun

ING Bankası’ndan SGK'lılara Harika Promosyon! 7.500 ila 8.000 Rakamlarını Artık Unutun

Emeklilere promosyon yarışını İng bankası kazanacak gibi. Önemli miktarda verilen promosyon miktarı emeklileri sevindirecek.

Erkek emeklilik kampanyası ile emekli olanlar da ING Bank promosyonundan yararlanabilecek. Maaşını ING Bank'a taşıyan emekliler birde otomatik fatura talimatı verdikleri zaman 1500 lira ek nakit promosyon alacaklar ve toplamda tam 10 bin liraya varan nakit promosyon almış olacaklar.

ING Bank SGK'lı olan müşterilerine harika bir promosyon fırsatı sunuyor. Bankaların birçoğu emeklilere 7500 ila 8000 lira arasında promosyon verirken, ING Bank bu rakamları daha çok artırdı. Bağ-Kur, SSK ve Emekli Sandığı’ndan emekli maaşı alam kişiler maaşlarını ING Bank’a taşıdıkları zaman maaş tutarlarını göre ek şartsız 8 bin 500 liraya varan nakit promosyondan yararlanabilecek.

Dev Promosyon

Maaşını taşıyan emekliler otomatik fatura talimatı verdikleri zaman 1.500 liraya kadar ek nakit promosyondan yararlanma fırsatı yakalayarak toplamda tam 10 bin liraya kadar nakit promosyon fırsatı yakalayacaklar. Emekli olanlar ve EYT ile yeni emekli olan kişiler de, söz konusu olan bu promosyon kampanyasından yararlanabilecekler.

Eğer sizde bu promosyon yararlanmak istiyorsanız emekli maaşınızı kolay bir şekilde ING Bank’a taşıyarak nakit promosyon fırsatından yaralanırken emekli müşterilerine sundukları ayrıcalıklardan da yararlanma imkanını yakalayın.

Henüz emekli maaşınızı ING Bank’a taşımadıysanız hemen e-Devlet üzerinden, ING Şubelerimize gelerek ya da Cebimdeki Danışman uygulamadan görüntülü konuşarak kolay bir şekilde maaşınızı taşıyabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.