Halkbank öyle bir kredi veriyor ki herkes yaşayacak! Tam 250 bin TL faizsiz kredi şartları neler!

Halkbank öyle bir kredi veriyor ki herkes yaşayacak! Tam 250 bin TL faizsiz kredi şartları neler!

Halkbank’tan yüzleri güldürecek yeni kredi kampanyası haberi geldi. Kampanya doğrultusunda 250 bin TL ödeyecek. Faizsiz kredi şartları işte sizlerle...

Halkbank’tan yine bomba gibi bir kampanya haberi geldi. Duyan herkes Bankanın yolunu tutacak gibi görünüyor..

Halkbank’tan sıfır faizli kredi kampanyası

Bankalar bünyelerine yeni müşteriler kazandırmak için yada var olan müşterilerinin başka bankaları tercih etmesinin önüne geçmek için pek çok avantajlı kampanyalar düzenliyorlar. Avantajlı fırsatlar sunan bankalar tarafından yapılan kampanya duyuruları yakın takibe alınırken yeni bir kampanya haberi Halkbank’tan geldi.

Halkbank avantajlı kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bankalar arasında yerini aldı. Yeni kampanyasını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Halkbank belirli şartları taşıyan herkese kampanya kapsamında 250 bin TL’ye kadar sıfır faiz ile 60 ay vadeyle kredi vereceğini resmen açıkladı.

250 bin TL için kampanyaya şartları neler?

Halkbank kampanyasını duyurduğu andan itibaren birçok vatandaş kampanya şartlarını merak ederek araştırmaya başladı. Banka söz konusu kampanya ile ilgili detaylar tek tek paylaştı. Halkbank’ın yapmış olduğu açıklamaya göre şartlar şu şekilde; Halk girişimci kredisi için açıklanan kampanya doğrultusunda 250 bin TL sıfır faiz ile 60 ay vadeyle kredi imkanı sunuluyor. Ayrıca kredi çekecek kişi isterse 12 ay uzatma imkanı bulunuyor.

Söz konusu krediye özellikle genç girişimcilerin ilgi göstermesi hedefleniyor. Maksimum kredi geri ödeme kolaylığı sağladığı için işini büyütmek isteyen girişimcilerin ve KOBİ’lerin dikkatini çekerken, tüm şartları taşıyan kişiler söz konusu olan krediyi 250 bin TL olarak kullanabilirler. Halkbank’ın sunmuş olduğu söz konusu krediyi şirket kurmak ya da büyütmek isteyen kişilerin 45 yaşını doldurmamış ve en az ilkokul mezunu olması aranan şartlar arasındadır. Bankanın sunmuş olduğu bu kredi için başvuru yapacak kişilerin gazi, şehit/gazi yakını veya engelli olması durumunda yaş sınırı 55 çıkabilir ve belirlenen kredi tutarı 300 bin TL’ye kadar yükselebilir.