Gram altın için kritik uyarı geldi: Şimdi aldınız aldınız bir daha zor.. Endişelendiren gelişmeyi İslam Memiş açıkladı!

Gram altın için kritik uyarı geldi: Şimdi aldınız aldınız bir daha zor.. Endişelendiren gelişmeyi İslam Memiş açıkladı!

Gram altın için kritik uyarı geldi: Şimdi aldınız aldınız bir daha zor.. Endişelendiren gelişmeyi İslam Memiş açıkladı!

Son zamanlarda hızla artan altın fiyatları, vatandaşların gündeminde en üst sıralarda yer alıyor. Gram altın, geçtiğimiz hafta rekor üstüne rekor kırarak psikolojik sınır olan 1.200 TL'yi aşmıştı. Ancak yeni hafta ile birlikte altın fiyatları dalgalı bir seyir izlemeye başladı. Bu durum, yatırımcıların altın alıp almayacaklarına karar verirken daha dikkatli olmalarına neden oldu.

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş de son günlerde altın fiyatlarına ilişkin kritik açıklamalar yaparak yatırımcıları uyardı. Memiş, altın fiyatlarında zelzele yaşandığını ve altın fiyatlarının yükseleceği konusunda uyarılarda bulundu. Yatırımcıların, fiyatların yükseleceği beklentisiyle altın alıp almama kararlarını daha dikkatli bir şekilde vermeleri gerektiğini belirtti.

YATIRIMCILAR NE YAPMALI?

Altın fiyatlarındaki dalgalanmaların ardından yatırımcıların dikkatleri Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'e çevrildi. Memiş, bu yılın rekor yılı olduğunu ve gram altın fiyatlarında yükselişlerin devam edeceğini öngördü. Yatırımcıları haftalık olarak uyararak, düşüşleri fırsat olarak değerlendirmeleri gerektiğini belirtti. Memiş, önümüzdeki hafta gerçekleşebilecek düşüşleri gözden geçirmenin önemine dikkat çekti. Altın fiyatlarındaki gelişmeleri takip eden yatırımcılar, Memiş'in açıklamaları doğrultusunda hareket etmeye çalışıyor.

BU FIRSAT BİR DAHA GELMEZ

gram-altin-icin-kritik-uyari-geldi-simdi-aldiniz-aldiniz-bir-daha-zor-endiselendiren-gelismey

Altın fiyatlarındaki yükselişlerin devam edeceği ve gram altının 1450-1550 TL seviyelerine yükselebileceği tahmininde bulunan İslam Memiş, yatırımcıları alım konusunda uyardı. Gram altının son aylarda hızlı bir yükseliş sergilediğine dikkat çeken Memiş, bu yükselişin kısa vadede bir düzeltme hamlesiyle sonuçlanabileceğini belirtti. Ancak uzun vadede altın fiyatlarının yükseliş trendine devam edeceğini ifade eden Memiş, Haziran ayından itibaren gram altının 1450-1550 TL seviyelerini görebileceğini tahmin ettiğini söyledi. Son bir alım fırsatı sunabileceğini belirten Memiş, yatırımcıların bu fırsatı kaçırmamaları gerektiğini vurguladı.

YATIRIMCILAR HEMEN HAREKETE GEÇMELİ

İslam Memiş, altın fiyatlarına dair yatırımcılara tavsiyelerde bulundu. Gram altın için önümüzdeki haftalarda düşüşlerin olabileceğini belirten Memiş, yaz aylarında agresif yükselişler beklediğini ifade etti. Altın borçlanması yapmayı düşünenlerin bu dönemden uzak durması gerektiğini vurgulayan Memiş, en azından 1550 TL seviyesini göz ardı etmemeleri gerektiğini söyledi. Ayrıca, önümüzdeki 1-2 haftalık süreçte altın için alım fırsatı olacağına inandığını belirtti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.