Emeklilerin Çoğu Bu Ödemeden Habersiz! Tek Şartla Hemen 15.600 TL Ek Ödemenizi Alın

Emeklilerin Çoğu Bu Ödemeden Habersiz! Tek Şartla Hemen 15.600 TL Ek Ödemenizi Alın
15 bin 600 TL ödemenizi hemen alabilirsiniz. Emeklilerin çoğu bu paranın alındığından habersiz. Tek şartla bu parayı alabilirsiniz.

Maaşlarına gelen az zam oranları ve giderek artan ekonomik zorluklar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren emekliler ek ödemelerle birazda olsa rahat nefes alabiliyor. Son duyurulan kampanya ile tek bir şartla 15.600 TL ek ödeme desteği 48 saat içerisinde hesaplarda olacak.

Zor dönemlerden geçen emeklilere sevindiren haber bugün Yapı Kredi Bankası tarafından duyuruldu. . Banka, IBAN hesaplarına 15.600 TL değerinde promosyon desteği sağlama kararı aldı. Bu haber banka tarafından resmi olarak duyuruldu ve emeklilere yönelik sunulan bu promosyon 48 saat içinde ihtiyaç sahiplerine sunulacak.

Emeklilere 15.600 TL Kampanya şartları

Yapı Kredi Bankası, yeni emekli promosyon ücretini 15.600 TL'ye kadar yükseltti. Bu promosyon fırsatı, 16 milyon SSK, Bağ-Kur memuru ve EYT emeklisi için Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak. Oldukça avantajlı olan bu kampanyanın şartları ise oldukça merak ediliyor. İşte kampanyanın şartları...

Yapı Kredi Bankası, emekliye sunulan promosyon kampanyalarında en kolay şartları sunan bankalardan biri olarak bilinmektedir. İlgili kampanyaya başvurmak için tek gereken, maaşınızı Yapı Kredi Bankası'na taşımanız ve bu bankadan 3 yıl boyunca maaş almanızdır. Bu şartı yerine getiren emekliler, Yapı Kredi'nin dijital bankacılık hizmetleri aracılığıyla veya şubelerinden krediye başvuru yapabilirler. Ayrıca emekliler, e-devlet üzerinden maaş aldıkları bankayı da Yapı Kredi'ye taşıma seçeneğine sahiptirler.