İmzalar Tamam! Eğitimcilere 24 bin promosyon verilecek

İmzalar Tamam! Eğitimcilere 24 bin promosyon verilecek
Siirt Üniversitenin bünyesinde ki eğitimci ve diğer personelleri kapsayan maaş promosyon süreci imzalar tamam. Üniversite ile İş Bankası arasında 24 bin liralık promosyon anlaşması yapıldı..

Yeni yıl ile birlikte zamlanan maaşlar sonrasında bankalar ile yapılan promosyon anlaşmaları da yükselmeye başladı. Hemen hemen her gün bir çok kamu kurumu ve Üniversitelerden anlaşma haberleri gelirken, son olarak Siir Üniversitesiden bir anlaşma haberi geldi.

Eğitimcilere 24 bin promosyon verilecek

Siirt Üniversitesi bünyesinde bulunan eğitimci ve diğer personelin maaş ödemeleri için düzenlediği promosyon ihale sürecinde imzalar atıldı. Üniversitenin duyurduğu ihale bir çok banka teklif verirken, en yüksek teklifi 24 bin 300 TL ile Türkiye İş Bankası verdi. Yapılan anlaşmaya göre Türkiye İş Bankası, Siirt Üniversitesi bünyesinde bulunan tüm personelin maaşlarının 3 yıllık olarak banka üzerinden ödenmesine karşılık olarak her bir personelin hesabına peşin olarak 24 bin 300 TL yatıracak.

Siirt Üniversitesinin maaş promosyon anlaşma haberini şu şekilde duyurdu :

"Üniversitemiz Rektörlüğü 17.01. 2023 tarihinde yapılan banka özendirme ihalesini İş Bankası’nın 22.400 TL ihale teklifine rağmen Kurumumuz Personelin kişisel menfaatlerini koruma gereği teknik şartnameye uygun olmayan süreci iptal edip revize ederek 27.01.2023 Cuma günü saat 14.30’da tekrar ihaleye çıkmıştır. Yapılan ihale neticesinde Türkiye İş Bankası A.Ş 24.300 TL teklifte bulunmuş ve ihaleyi almaya hak kazanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi.