Denizbank çıtayı yükseltti! EYT'lilere maaş harici 10 bin TL tutarında ek ödeme yapılacak!

Denizbank çıtayı yükseltti! EYT'lilere maaş harici 10 bin TL tutarında ek ödeme yapılacak!

Mart ayının başında emekli promosyonu kampanyasını güncelleyen bankalar arasında yer alan Denizbank, dikkat çeken bir güncellemeye imza attı. Banka, mart ayının ikinci yarısında promosyon ödemelerini bir kere daha değiştirdi.

Sektörün önde gelen özel bankalarından olan ve özellikle son dönemlerde emekliler için düzenlediği kampanyalar ile öne çıkan Denizbank, mart ayının başında düzenlemiş olduğu promosyon kampanyasını bir kere daha güncelledi. Banka güncellenen tutarların yalnızca EYT’lilerin hizmetlerine sunulacağını bildirdi.

3 Mart tarihinde yürürlüğe girmiş olan EYT yasası kapsamında emekliliği hak edecek olan vatandaşlara 10 bin TL’ye kadar maaş harici ödeme yapacağını belirten Denizbank, promosyon kampanyasına ve başvuru detaylarına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

DENİZBANK EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI MART 2023

denizbank-citayi-yukseltti-eytlilere-maas-harici-10-bin-tl-tutarinda-ek-odeme-yapilacak (2)

Denizbank, Sosyal Güvenlik Kurumu ile yapmış olduğu maaş ödemeleri protokolü kapsamında maaş hesabını kendi bünyesine taşıyan ve ilgili hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağının sözünü veren emeklilere, şu tutarlarda ek ödeme yapılacağını bildirdi:

  • Emekli maaşı 3.499 TL’ye kadar olan vatandaşlara: 3 bin TL
  • Emekli maaşı 3.500- 7.499 TL aralığında olan vatandaşlara 3 bin 500 TL
  • Emekli maaşı 7.500- 9.999 TL aralığında olan vatandaşlara: 4 bin 500 TL
  • Emekli maaşı 10 bin TL ve üzeri tutarlarda olan vatandaşlara: 5 bin TL

DENİZBANK’TAN EYT’Lİ EMEKLİLERE 5000 TL’LİK EK ÖDEME FIRSATI!

Mevcut emekliler ve normal yollardan emekli olacak olan diğer vatandaşlar için 5 bin TL’ye kadar promosyon ödemesi yapacak olduğunu belirten özel banka Denizbank, EYT yasasından yararlanarak emeklilik hakkını elde edecek olan vatandaşlara ek ödeme fırsatları sunacağını bildirdi. Bu kapsamda yapılması gereken tek şeyin emeklilik başvurusu esnasında banka tercihinin Denizbank’tan yana yapılması gerektiğini ve ek olarak da 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi gerektiğini belirten özel banka, şartların sağlanması durumunda EYT’li emeklilere ödeyecek olduğu promosyon tutarlarını şu şekilde sıraladı:

  • Emekli maaşı 3.499 TL’ye kadar olan vatandaşlara: 6 bin TL
  • Emekli maaşı 3.500- 7.499 TL aralığında olan vatandaşlara 7 bin TL
  • Emekli maaşı 7.500- 9.999 TL aralığında olan vatandaşlara: 9 bin TL
  • Emekli maaşı 10 bin TL ve üzeri tutarlarda olan vatandaşlara: 10 bin TL

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.