Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan milyonlara maaşlarda iyileştirme müjdesi geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan milyonlara maaşlarda iyileştirme müjdesi geldi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milyonlarca emekli vatandaşa maaşlarında iyileştirme müjdesi verdi. İşte detaylar..

Ak Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milyonlarca emekli vatandaşa maaşlarında iyileştirme müjdesi verdi.

Ekonomi gündemine dair çok önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, emekli maaşlarının iyileştirilmesi hususunda çok önemli açıklamalarda bulundu. Emekli vatandaşlardan gelen serzenişlerin farkında olduklarını aktaran Erdoğan, yıl sonuna kadar maaşların iyileştirilmesi hususunda gerekli adımların atılacağını aktardır.

Erdoğan'ın konuyla ilgili sözleri şu şekilde ;

"319 bin konutu ilk bir sene içinde hak sahiplerine teslim edeceğiz. Enflasyonun çıkardığı sorunları giderecek adımları atıyoruz. Fahiş fiyat balonu söndükçe milletimiz daha da rahatlayacaktır. Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız. Yıl sonuna kadar gerekli adımları atacağız. Üniversiteli gençlerimize ve ev hanımlarına verdiğimiz tüm sözlerin arkasındayız. Emlak ve kira piyasası yakında dengeye kavuşacak. Otomobil piyasası da yavaş yavaş düşüşe geçti. Nerede eksiğimiz varsa gideriyoruz. Güçlü olduğumuz yanlarımızı tahkim ediyoruz.