Bakan Işıkhan, memur zammına ilişkin son dakika açıklaması

Bakan Işıkhan, memur zammına ilişkin son dakika açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'dan milyonlarca memuru ilgilendiren temmuz ayı maaş zammı ile ilgili olarak son dakika açıklaması geldi.

Milyonların merak ettiği temmuz ayı maaş zam konusun ile ilgili olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'dan son dakika açıklaması geldi.

Bakan Işıkhan, memur zammına ilişkin son dakika açıklaması

En düşük memur maaşının 22 bin lira olmasına, diğer memurların maaşlarının da kademeli olarak artmasına imkan sağlayan yasal düzenlemenin içeriği merak edilirken, kanunun TBMM'ye bu hafta içinde getirilmesi ve genel kuruldan jet hızında geçerek, Erdoğan'ın onayına sunulması bekleniyor.

Süreç devam ederken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'dan son dakika açıklaması geldi.

Memur maaş zammı meclis tatile girmeden hayata geçecek

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, temmuz ayında meclise girmesi beklenen memur maaşları ile ilgili olarak düzenleme için yoğun mesai harcandığını dile getirdi. Işıkhan, düzenlemenin Türkiye Büyük Millet Meclisi tatile girmeden hayata geçirileceğini kaydetti..

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.