Altın tahmininde bomba iddialar: O tarihte dolar 25 TL olacak! Dolar kahininden vatandaşlara önemli uyarı!

Altın tahmininde bomba iddialar: O tarihte dolar 25 TL olacak! Dolar kahininden vatandaşlara önemli uyarı!

Döviz kurlarında son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Federal Reserve'in faiz kararlarından sonra artış eğiliminde olan dolar kuru, 19 TL seviyesinin üzerine çıkmış durumda. Doların yükselişi yatırımcıları

Dünya genelinde yaşanan pandemi süreci ve ekonomik belirsizlikler nedeniyle, döviz kuru dalgalanmaları son dönemlerin en önemli gündem maddeleri arasında yer alıyor. Fed faiz kararının ardından yükselişe geçen dolar kuru, 19 TL seviyesini aşarak vatandaşları tedirgin etmeye devam ediyor. Bu süreçte, doların yükseleceği mi yoksa düşeceği mi sorusu en çok merak edilenler arasında yer alıyor.

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer ise yaptığı açıklamayla, doların yükseleceği yönünde tahminde bulundu ve korkutan bir rakam verdi. Geçer'in tahminine göre, 1 doların değeri 25 TL'ye ulaşacak. Bu rakam, dolar borcu olan vatandaşlar için endişe verici bir durum olarak değerlendiriliyor. Geçer'in bu tahmini, piyasaları da olumsuz etkileyebilir. Yatırımcılar, dolar kurundaki bu yükselişin ne kadar süreceği ve nasıl bir seyir izleyeceği konusunda endişe duyuyor. Bu nedenle, geleceğe dair yapılan dolar tahminleri yakından takip ediliyor.

SELÇUK GEÇER'DEN KORKUTAN İDDİA!

Son dönemde yaşanan finansal gelişmeler, dolar kuru üzerinde de büyük bir etki yarattı. Fed'in faiz kararı sonrası yükselişe geçen dolar, 18 TL seviyelerinde sıkışıp kalmıştı. Ancak, psikolojik sınır olan 19 TL'yi aşarak yeni rekor seviyelere doğru ilerliyor. Bu durum yatırımcıları endişelendirirken, dolar tahminleri ile tanınan Selçuk Geçer'den çarpıcı bir uyarı geldi. Geçer, doların 19 TL ile sınırlı kalmayacağını ve yakın bir tarihte 1 doların 25 TL'ye kadar yükseleceğini söyledi. Bu gelişme, dolar borcu olanları oldukça tedirgin ediyor.

O TARİHTE DOLAR 25 TL OLACAK

altin-tahmininde-bomba-iddialar-o-tarihte-dolar-25-tl-olacak-dolar-kahininden-vatandaslara-onem (2)

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, ABD Merkez Bankası'nın yüzde 25 faiz artışı kararını doğru tahmin ederek dikkatleri üzerine çekmişti. Geçer, son olarak yaptığı açıklamada, seçimlerin piyasaları derinden etkileyeceğini belirterek, dolar için korkutucu bir senaryo ortaya koydu. Geçer'e göre, 14 Mayıs tarihinden itibaren dolar 25 TL'nin üzerine çıkacak.

DOLAR BORCU OLANLAR ÜZÜLECEK

Ekonomist Selçuk Geçer, doların seyrine dair önemli uyarılarını sürdürüyor. Yatırımcıların merakla takip ettiği soruları yanıtlayan Geçer, dolar borcu olanları uyararak seçime kadar elini çabuk tutmaları gerektiğini belirtti. Seçim sonrasında ise doların 25 TL seviyesini aşacağına dair korkutucu bir senaryo öngördü.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.