3 bankadan emeklilere 30 bin TL’lik kampanya!

3 bankadan emeklilere 30 bin TL’lik kampanya!
3 büyük bankadan açıklama geldi. Emekli vatandaşlara özel 30 bin TL destek ödemesi yapılacağı duyurusu yapıldı. Kampanya detayları haberimizin devamında sizlerle birlikte...

3 büyük banka tarafından emekli vatandaşlara özel hazırlanan kampanyadan yararlanmak için sadece tek bir şart talep ediliyor. Tek şartı sağlayana kişilere kefilsiz 30 bin TL ödeme yapılacak.

Emekliye özel 30 bin TL ödeme

Bankalar tarafından emekli vatandaşlara özel olarak sunulan kampanyalar ramazan ayının gelmesi ile birlikte hız kazandı. Bankalar kampanya üstüne kampanya yaparken birçok banka mevcut kampanyalarında güncellemeye gitti. Nerdeyse her gün yeni bir kampanya haberi ile karşı karşıya kalan emekliler hangi banka ne kadar ödeme yapıyor diye merak ediyorken 3 kamu bankası tarafından yeni kampanya haberi geldi.

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası yeni kampanyasını resmen duyurdu. 3 kamu bankası tarafından kefilsiz 30 bin TL kredi kampanyası haberi geldi. Söz konusu kampanya başvuru yapmak için emekli vatandaşların şubeye gitmesine bile gerek yok. 30 bin TL’lik düşük faizli ihtiyaç kredisine başvur işlemleri yaptıktan hemen sonra hesabınıza aktarılacaktır.

3 kamu bankasından nakit kredi kampanyası

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası yeni kampanyasını müşterilerine sunarak kampanya detaylarını paylaştı. Anında nakit kredi için aranan tek şart ise emekli olmak. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası kampanya kapsamında düşük faizli 30 bin TL kredi ödemesi yapacağını resmen açıkladı. Söz konusu kampanya ile ilgili detaylar paylaşan Vakıfbank Halkbank ve Ziraat Bankası emekli vatandaşların şubeye gitmeden başvuru işlemlerini kolaylıkla yapabileceklerini açıkladı.

3 büyük kamu bankası tarafından yapılan açıklamadan edilen bilgilere göre, emekli maaşını devlet bankalarına taşıyan emekli vatandaşlara, düşük faizli kredi imkanına sunulacağı bilgisi yer alıyor. Ayrıca söz konusu kampanya doğrultusunda emekliye özel olarak tasarlanmış olan ihtiyaç kredisi için 36 ay vade imkanı sunulacak. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen emekli vatandaşlar tercih etmiş olduğu bankanın resmi internet sitesi üzerinden ya da bankaların şubelerinden daha detaylı bilgilere ulaşabilirs.