1 Günlük Bile Vodafone Hattınız Varsa 75 Bin TL Kredi Kullanabileceksiniz!

1 Günlük Bile Vodafone Hattınız Varsa 75 Bin TL Kredi Kullanabileceksiniz!

1 Günlük Bile Vodafone abonesi olmanız durumunda nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabileceksiniz. Başvuru ise oldukça kolay

75 bin lira kredi imkanı telefon hattı bu operatör olanlara sunuluyor. İşte haberin bütün ayrıntıları...

Vodafone ve CEPTETEB'in yaptığı işbirliği ile sunulan kampanyayla emekli olanlara çok avantajlı faiz oranlarıyla 1.000 ila 75 bin arasında ihtiyaç kredisi imkanı sunuluyor. Söz konusu olan ihtiyaç kredisi kampanyasının ayrıntıları ve detaylı haberimizin devamında.

İhtiyaç kredisinin kampanya ayrıntıları

Vodafone ile CEPTETEB'in birlikte başlattıkları özel kampanya ile emeklilere özel cazip fırsatlar sunuluyor. Bu kampanya ile 1.000 ila 75 bin lira arasında kredi imkanı sağlanırken üstelik geri ödemesi de 3 ila 36 ay arasında değişen seçenekler sunuluyor.

Yaz aylarının gelmesi ile artış gösteren harcamalardan dolayı bir nebzede olsa ekonomik rahatlık sağlamak ve ihtiyaçları en hızlı şekilde karşılamak gerekiyor. Bu kampanya ile emeklilerin biraz rahatlamasına yardımcı olmak için Vodafone tarafından fırsat sunuluyor. Kampanyaya katılmak isteyen emekliler hemen Vodafone yanımda uygulaması üzerinden başvurularını yapabilirler.

Krediye basit ve hızlı başvuru yapma işlemi

Söz konusu olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler hemen cep telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirip Vodafone ile CEPTETEB’in iş işbirliğiyle yaptığı kredi kampanyasına başvurularını kolayca tamamlayabilirler. Başvuru esnasında Findeks kredi notu da göz önünde bulunduruluyor. Bu kredilerden yararlanmak için Kredi puanınız 1850 ve üstü olması gerekiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.