Ziraat Bankasında Konut Kredisi Düşüşe Geçti! Faizler Yüzde Birin altına İndi

Ziraat Bankasında Konut Kredisi Düşüşe Geçti! Faizler Yüzde Birin altına İndi
Ev kredisi çekmek isteyenler için tam zamanı. Artık faizler yüzde 1'in altına düştü. Ev sahibi olabilirsiniz.

Son dönemlerde kredi faizleri noktasında çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda direkt olarak kamu bankaları tamamen kredilerde faiz indirmeye devam ediyor. Bu faiz indirme noktasında ise Ziraat Bankası çalışmalarına devam ediyor.

Ziraat Bankası 1 Puan Altında Faizli Kredi Veriyor! Ev Hayali Kuranlara Müjde!

Ziraat Bankasının yaptığı açıklama ile birlikte kısa sürede ev sahibi olabileceksiniz. Ziraat Bankası tam olarak yüzde 1in altında bir faiz ile birlikte sizlere kredi sunuyor. 0,89 ile 0.99 faiz oranları ile birlikte kısa sürede ev sahibi olabileceksiniz. Tek yapmanız gereken Ziraat Bankası şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

Konut değerinin her zaman ekspertiz raporu ile birlikte ortaya çıktığı biliniyor. Bu kampanya noktasında 2 milyon TL’ye kadar 0 daireler için kredi kullanımı açılmış olacak. Başvuru yapacak kişinin ise aynı adreste ikamet eden çocukların asla evi olmaması gerekiyor. Bu durum zaten yeni ev sahibi olacaklar için rahat bir kredi alışverişi olmuş olacak.

Ne kadar süre içerisinde ödeneceği noktasında ise çalışmaların devam ettiği belirtiliyor. Bütün aşamalara dair net bilginin ise ekim ayı içerisinde açıklanacağı belirtildi. Hayalinizdeki eve sahip olmak için kısa süre içerisinde faizlerin inmesi sizlere yarar sağlayacak. Başvuru açıldığı andan itibaren hızlı bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ziraat mobil ve şubelerden hızlı bir şekilde onay alabilirsiniz.