Ziraat Bankası İlk Evim Konut Kredisi! 0,89 ile 0,99 Faiz

Ziraat Bankası İlk Evim Konut Kredisi! 0,89 ile 0,99 Faiz
Ziraat Bankasından ilk defa ev sahibi olacaklara önemli müjde. 0,89 ile başlayan faiz oranlarıyla ev sahibi olacaksınız.

Düşük faiz ile birlikte konut kredilerinden yararlanmak isteyen vatandaşlara yeni haber Ziraat Bankasından geldi. Hayalinizdeki ev için Ziraat Bankası üzerinden düşük faiz ile birlikte ev sahibi olabileceksiniz. Başvuru aşamaları noktasında şubelerden daha net ve doğru bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Hayalinizdeki Ev Ziraat Bankası İlkevim Konut Kredisi!

Konut almak isteyen vatandaşlar için İlkevim kredisi başlatıldı. Ziraat Bankası tarafından 0.89 ile 0.99 faiz oranları ile birlikte ev kredisinden yararlanabilirsiniz. Özel fırsattan yararlanmak adına;

  • Konut değerinin ekspertiz raporu ile birlikte tespit edileceği ve 2 milyon TL’ye kadar 0 konutlar için krediden yararlanabilirsiniz.
  • Bu kredi desteğinin amacı ise ilk konut alımlarında geçerli olacaktır.
  • Dikkat edilmesi gereken en büyük husus ise; başvuruyu yapacak kişinin başvuru tarihi içerisinde kendisine ait bir evinin olmaması gerekmektedir. Ayrıca aynı adreste ikamet eden çocuklarında da evi olmaması gerekiyor.
  • Bu fırsattan sadece 1 kez yararlanabilecek.

Faiz oranlarının düşük olması ile birlikte aylık ödeme noktasında rahatlık yaşanacak. Aylık ödeme noktasında 120 ay vadeli bir kredinin 1 milyon TL konut kredisinde her ay 14.277 TL ödenecek.

Bu da herkes adına ödeme kolaylığı oluyor. Kredi noktasında detaylı bilgi için Ziraat Bankası şubeleri ve telefon ile birlikte iletişime geçmek yeterli olacaktır. Daha sonrasında şubeye giderek kredinizi çekebilirsiniz.