Okul Masrafları Aldı Başını Gitti! Evinde Öğrenci Olana QNB Finansbank Nakit Destek!

Okul Masrafları Aldı Başını Gitti! Evinde Öğrenci Olana QNB Finansbank Nakit Destek!

Okul masraflarıyla başa çıkamayan ailelere önemli bir kredi fırsatı. Başvuru yapın ve hemen kredinizi alın!

Döviz kurunun hızlı bir şekilde artması ve enflasyon değerlerinin de yüksek çıkması ile birlikte her ürün pahalı bir hale geldi. Son olarak yeni eğitim ve öğretimi yılının başlamasına az bir süre kala eğitim masrafları da artmaya devam ediyor. Bu nedenle de birçok banka nakit avans ya da nakit destek çıkması için kredi başvuruları açmaya başladı. Yüksek tutarlara kadar çıkabilecek bu kredi başvurusunda QNB Finansbank öncü olarak görülüyor.

QNB Okul İçin Destek Çıkıyor!

QNB tarafından okul desteği açıklandı. Ülkemizde yaşanan enflasyon krizi ile birlikte okul masraflarının arttığı şu günlerde OKUL yazıp 2273’e sms göndererek net ve doğru bilgilere erişebilirsiniz.

Kampanyaya bu şekilde katılarak 600 TL tutarında ParaPuan sizlerin olacaktır. Okul alışverişinizi tamamen QNB kredi kartı ya da hesap kartı üzerinden yaparak parapuan kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyenler için ise son tarih 30 Eylül 2023 olarak belirlendi. Bu süre içerisinde eğitim ve kırtasiye harcamalarınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Kampanya noktasında en ince detaya kadar bilgi almak istiyorsanız direkt olarak şubelere giderek de bilgi alabilirsiniz. Ayrıca telefon aracılığı ile bankaya ulaşarak da müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Okul masraflarına yetişmeyen aileler için düzenlenmiş olup farklı bir ürün alışverişi sırasında ParaPuan yüklenmeyeceğini de unutmayın. Bu fırsattan yararlanmak adına QNB Finansbank müşterisi olmak yeterli olacaktır.