İNG bank emekli promosyon tutarını yükseltti

İNG bank emekli promosyon tutarını yükseltti

Emeklilere sevindirici bir haber ING Bank'tan geldi: ING Bank, Nisan 2024 itibarıyla emekli müşterilerine yönelik promosyon tutarlarını yükselttiğini açıkladı. İşte detaylar ve ING Bank tarafından sunulan güncellenmiş emekli promosyon miktarları. İNG bank emekli promosyon tutarını yükseltti

ING Bank, emekli vatandaşları memnun edecek bir gelişmeyi duyurdu: Emekli promosyonlarında artışa gidildiğini bildirdi. Aşağıda, ING Bank'ın revize edilen emekli promosyon tutarlarına yer verilmektedir.

İNG bank emekli promosyon tutarını yükseltti

ING Bank'tan emeklilere müjdeli haber: Nisan 2024 itibarıyla, emekli promosyon tutarlarında artış yapıldı. İşte güncellenmiş ING Bank emekli promosyon miktarları.

ING Bank, emeklilere yönelik olarak promosyon miktarlarını artırdığını duyurdu, bu sevinç verici haberle birlikte emeklilerin yüzünü güldürdü.

ing-bank-emekli-promosyon-tutarini-yukseltti.jpg

Son zamanlarda kamu bankaları ardından özel sektör bankaları da emekli promosyonlarında artış yapacaklarını açıklamıştı. Şimdi bu olumlu gelişmelerin ardından ING Bank'tan gelen haberle, bankanın güncel emekli promosyon tutarları şu şekilde:

  • Aylık net geliri 10.000 TL'ye kadar olanlar için 5.000 TL,
  • 10.000 TL ile 15.000 TL arasındaki gelire sahip olanlar için 8.000 TL,
  • 15.000 TL ile 20.000 TL arasındaki gelire sahip olanlar için 10.000 TL,
  • 20.000 TL ve üzerindeki gelire sahip olanlar için ise 12.000 TL nakit promosyon ödemesi.

Kampanya, emekli maaşını 3 yıl boyunca ING Bank'tan alma sözü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterileri için geçerlidir.

Promosyonun alınabilmesi için özel bir ürün koşulu aranmamaktadır. Taahhütname imzalandıktan sonra, belirlenen net gelir seviyelerine göre sırasıyla 5.000 TL, 8.000 TL, 10.000 TL ve 12.000 TL nakit promosyon ödenir.

Bu kampanya, 28 Mart 2024 ile 30 Nisan 2024 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerli olup, bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamazlar.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum