Halkbank Müşterileri İçin Her Şey Yolunda! Sıfır Faizli Üstelik 2 Sene Geri Ödemesiz 350.000 Lira Kredi

Halkbank Müşterileri İçin Her Şey Yolunda! Sıfır Faizli Üstelik 2 Sene Geri Ödemesiz 350.000 Lira Kredi
Cumhurbaşkanın verdiği talimatlar doğrultusunda Halkbank sıfır faizli üstelik 2 sene geri ödemesiz 350.000 lira kredi imkanı sunuyor. İşte başvuru şartları ve ayrıntıları…

İktidar yerel seçimlere aylar kala piyasanın canlanması adına çok hızlı adımlar atıyor. Hal böyle olunca yeni bir sıfır faizli kredi paketi müjdesi geldi. Söz konusu olan kredi Halkbank tarafından verilecek. İşte haberin ayrıntıları…

Faizsiz kredi başvuruları başladı

2 sene geri ödemesiz olarak sunulan kredi toplamada 60 ay vade imkanıyla başvurular alınmaya başladı. Krediden yararlanmak isteyen kişiler 350 bin lira değerindeki krediyi 2 sene sonra 36 ay vadeli olarak ayda 5.833 lira olacak şekilde taksitlerle ödeyecekler.

Kredi koşulları nedir?

halkbank-musterileri-icin-her-sey-yolunda-sifir-faizli-ustelik-2-sene-geri-odemesiz-350-000-lira-kredi.jpg

Yeni iş yeri açma hayali kuranlar veya ticari bir girişim için yeni adımlar atmak isteyenler dikkat. Esnafa finansman destek sağlayan KOSGEB yeni bir kredi paketi ile karşımıza çıktı ve iş yeri açmak ya da işini geliştirmek isteyenler ya sa herhangi bir ticari faaliyet için başlangıç yapmak isteyenlere 300.000 lira kredi verileceğini açıkladı. Bunun haricinde 50.000 lira genel teçhizat giderleri içinde kredi imkanı sunuyor.

Başvuru nasıl yapılıyor

Başvurular ilk olarak bankaya yapılacak olup işletmenin kredi başvurusu banka tarafından, KOSGEB KOBİ Finansman Destek Programı ve Protokolü kapsamında gerekli mevzuatları ve kredi politikaları doğrultusunda değerlendirmeye alınacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum