Garanti Bankası Emekli Promosyonundaki Yarışı Kazandı! Tek Seferde 15.300 TL Promosyon 25 bin TL Faizsiz Kredi

Garanti Bankası Emekli Promosyonundaki Yarışı Kazandı! Tek Seferde 15.300 TL Promosyon 25 bin TL Faizsiz Kredi

Garanti Bankası promosyon savaşını açık ara kazandı. Maaşını buraya taşıyanlara ayrıca faizsiz kredi de verilecek

Emekli promosyonları uzun zamandan bu yana ülkenin en önemli gündem maddelerinden birisi. Bankalar emeklileri kendi bankalarına çekebilmek için önemli bir rekabet içerisinde. Rekabet her geçen gün kızışıyor ve bu durum doğal olarak emeklilere yarıyor. Daha önceden farklı bankalar promosyon konusunda rekorlar kırmıştı. Şimdi ise rekor el değiştirdi.

Rekor Artık Garanti Bankasının

12 bin TL olarak bilindiği üzere en yüksek promosyonu Yapı Kredi veriyordu. Fakat yapılan yeni anlaşmayla birlikte artık garanti Bankası promosyon miktarını 15.300 TL olarak belirledi. Verilecek olan miktarın tamamı nakit olarak verilmiyor. 7500 TL olan kısım emeklilere nakit olarak verilecek. Diğer kalan kısım ise kredi kartına puan olarak ve faizsiz kredi olarak verilecek.

25 Bin TL Faizsiz Kredi

Kampanya sadece promosyonla sınırlı değil. Maaş almak için eğer Garanti Bankasını tercih ettiyseniz ayrıca 25 bin TL faizsiz kredi alabileceksiniz. Banka krediyi 6 ay vadeli olarak veriyor. Kredi risk durumunuza göre miktar daha az da olabilir. Alınabilecek olan en fazla tutar şimdilik 25 bin TL olarak açıklandı.

Yakın zaman içerisinde Garanti Bankası’nın açıkladığı bu rekor promosyon detaylarını aşabilecek başka bir banka çıkacak mı mera ediliyor. Rekabetten doğal olarak emekliler karlı çıkıyor. Konuyla ilgili olarak başvurur ileriki dönemlerde yapılabileceği şuan için başvuru alınmadığı da belirtildi. Emeklilerin yapılacak açıklamayı dikkatle takip etmesi gerekiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.