Denizbank'tan Düşük Faizli Yüksek Miktarlarda Kredi! 20 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Denizbank'tan Düşük Faizli Yüksek Miktarlarda Kredi! 20 Bin Lira İhtiyaç Kredisi
Denizbank çok küçük oranda aldığı faizle müşterilerine oldukça önemli bir kredi fırsatı sunuyor. Kıza zaman içerisinde kampanyanın bitmesi bekleniyor

Denizbank’tan ihtiyaç kredisi müjdesi geldi. Denizbank yeni müşterilerine özel olarak sağladığı kredi fırsatını %1,89 faiz oranıyla sunuyor. Banka yeni gelen müşterilerine 12 vade ile tam 20 bin lira İhtiyaç Kredisi fırsatı sunuyor.

Denizbank’tan 20 bin lira kredi 1.89 faizle ihtiyaç kredisi

Denizbank kredi kampanyasına dair ayrıntıları açıkladı. Kredi kampanyası Eylül ayının 14 ila 15'i tarihleri arasında geçerli olup, Kampanyadan yararlanmak isteyenler hemen mobildeniz uygulamasını indirip “Müşteri ol” ibaresine basıp orada yer alan bilgilerin dolduralar uzakta Denizbank müşterisi olma sürecinin ilk adımlarını tamamlayarak kampanyadan yararlanabilirler.

Söz konusu olan kampanya kapsamında kredinin aylık faiz oranı, KKB puanınız, kredi hayat sigortalı olması ve kullandırılan kanala göre fiyatlama şekli değişiklik göstermektedir. Bankanın mobil şubesi üzerinden yapılan kredi kullandırışlarında 20 bin liralık kredinin 12 aya kadar vadeyle aylık %1,89 faiz oranı olabilmesi için çekilecek kredinin hayat sigortalı olarak kullanılması ve genel borçluluk durumu ve KKB puanı bankanın kredi şartlarının birini ya da birkaçını sağlamaması halinde aylık faiz oranı %1,89’un üstünde olabilir.

Müşterilerin faydalanabilecek kredinin faizi kredi başvurusu esnasında tüketiciler tarafından görülebiliyor. Kampanya kapsamındaki kredinin hayat sigortasız kullanılması durumunda da aylık faiz oranı %2,09 ila %5,75 arasında müşterilerin borçluluk durumları ve KKB puanına bağlı olarak değişebil ve bu durumda %1,89 faiz oranından yararlanamayacaklar.