Büyük Konut Kampanyası Resmen Başladı! 27.000 Lira Peşinat 7.708 TL Taksit Ziraat Bankası Müjdeyi Son Dakika Olarak Verdi

Büyük Konut Kampanyası Resmen Başladı! 27.000 Lira Peşinat 7.708 TL Taksit Ziraat Bankası Müjdeyi Son Dakika Olarak Verdi

Konut kredisiyle ilgili kampanya bekleyenlere son dakika duyurusu yapıldı. Sadece 27 bin TL paranız olması yeterli

Ziraat Bankası tarafından satılık müstakil ev ilanlarıyla sunulan kelepir evleri fiyatlarını ilan etti. Banka icraya düşen evleri çok ucuz fiyata satıyor.

Devlet bankaları içinde yer alan Ziraat Bankası mülkiyeti kendine geçen evleri kelepir ev fiyatına satışa çıkarttı. Ziraat Bankası bu fiyatlarla resmen TOKİ’ye meydan okudu. Ayrıca belli bir nakit parası olan kişilere 120 ay taksitle konut kredisi de sağlanacağını ilan etti.

Ziraat Bankasından satılık ev ilanları

buyuk-konut-kampanyasi-resmen-basladi-27-000-lira-pesinat-7-708-tl-taksit-ziraat-bankasi-mujdeyi-son-dakika-olarak-verdi.png

Banka tarafından ilan edilen evleri düşük fiyatları oldukça dikkat çekiyor. Müstakil ev ve köy evleri ilanları Eylül ayında bir daha başvurulara açıldı.

Kahramanmaraş’ta satışa çıkan müstakil evin satış fiyatı 270.000 lira olarak bildirilirken banka bu ev için 120 aya kadar vadeli konut satışı yapılacağını da söylediler. Ev satın almak isteyenler isterlerse nakit ödeme yapabileceği gibi isterlerse yüzde 10 konut kredisi peşinatı ödedikten kalan miktar 120 aya kadar vadeli kredi çekebilecekler.

Peki satışa çıkan evler nerede ve nasıl satın alınıyor?

Satışa çıkan evler kredi desteğiyle satın alanlar 27.000 lira peşinat ödeyerek sonrasında da 7.708 lira taksitle ödeme yapabilirler. Ziraat Bankasının satışa çıkardığı bütün ilanları Intego adresinden yayınlanıyor ve resmi internet sitesinden de ilana çıkıyor. Ev almak isteyen kişiler başvuru yapmak için ilk olarak Ziraat Bankası şubelerinden teminat tutarının yatırıp internet sitesine ait giriş şifresini almaları gerekiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.