Akbank Limitleri 1 Gecede Yükseltti! Başvuru Yapanlara 70 bin lira İhtiyaç Kredisi

Akbank Limitleri 1 Gecede Yükseltti! Başvuru Yapanlara 70 bin lira İhtiyaç Kredisi
Akbank müşterileri gene kendisini çok özel hissedecek. Yüksek limitli kredinizi uygun faizle hemen kullanabilirsiniz.

Akbank kartı olanlara çok güzel bir haber geldi. Banka 70 bin liraya kadar nakit kredi fırsatı sunuyor ve düşük faiz orana ile hedefinize çok hızlı şekilde ulaşmanız için avantajlar başladı. İşte haberin ayrıntıları...

Banka bireysel kredi kampanyası ile Akbank hesabı olanlara çok büyük bir fırsat kapısı açtı. Krediden yararlanmak isteyenler için koşular açıklandı. Hem banka kartı hem de kredi kartı olan banka müşterileri Ağustos ayının sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyadan düşük faiz oranları ile faydalanabilir.

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılıyor?

Bankanın sunduğu ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler, kendi haberleri üstünden veya Akbank'ın en yakın şubesine giderek anında başvuru yaparak işlemlerini gerçekleştirecek. Banka 36 ay vade imkanıyla 3 ay ertelemeli 50 bin liraya kadar kredi imkanı sağlarken daha yüksek limitlere de ulaşılabilir. Akbank banka kartı ya da kredi kartı olan kişiler bankanın 444 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayıp kendilerine ait olan internet bankacılığı şifresini hemen alabilir.

Krediye SMS yoluyla başvuru

Akbank’ın sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler için SMS yolu ile başvuru yapmak gayet kolay bir yöntem. Telefonunuz ile krediye SMS başvurusu yapmak için banka üzerinde kayıtlı olan numaranız gerekiyor. Daha sonra çok kolay bir şekilde SMS başvurusu yapabilirsiniz.