Akbank 0 Faizle Kredi Veriyor! Sadece İlk Defa Hesap Açanlara Geçerli Kampanya

Akbank 0 Faizle Kredi Veriyor! Sadece İlk Defa Hesap Açanlara Geçerli Kampanya
İlk defa hesap açmanız durumunda faizsiz kredi alabilirsiniz. Hemen başvuru yapmanız durumunda hesabınıza anında para yatıyor.

Bankaların faiz oranlarının artması ile Akbank tarafından nakit ihtiyacı olanlara müjdeli haber geldi. Resmi web sitesi aracılığı ile yapacak olduğu kampanya detaylarını paylaştı. Mobil üzerinden Akbank müşterisi olanlar için faizsiz 15 bin TL’ye kadar nakit verilecek.

“Mobil bankacılık ile Akbank müşterisi ol, faizsiz 15 bin TL’ye kadar olan 6 ay vadeli olan Avans’ı kullan” bilgisi paylaşıldı. Kampanya 1 Eylül’de başladı ve ay sonuna kadar devam edecek.

Akbank kredi kampanyasının koşulları

1 Eylül’de başlayan kampanyaya ay sonuna kadar mobil aracılığı ile “Akbank’lı olmak istiyorum” diyerek süreci tamamlayıp krediden faydalanabilirsiniz.

Yeni Akbank müşterisi olanlar ilk defa Wings ve Axess Kart başvurusu yapmaları gerekiyor. Yapılan bu başvurunun ise 25.10.2023 tarihine kadar onaylanmış olması lazım.

Başvurusu onaylanan Akbank’lılar, taksitli avanstan Eylül ayı sonuna kadar faydalanabilecekler. İstenilen belgeleri tamamladıktan sonra evrakları bankaya teslim edip kredi başvurusunu tamamlayabilirler. Bu sayede kampanyadan faydalanma imkanları olacak.

Faizsiz kredi 1 kez kullanılabilir

Kredi kartları açılan her Akbanklı taksitli faizsiz kredi limitinden sadece bir kere yararlanabilir. İşlem başına sadece 200 TL kullanılabilecek. ATM’den nakit çekmek isteyenler ise 4 bin TL çekim yapabilecekler.

Kart şifreleri belirlendikten sonra ve kullanıma açıldıktan sonra Avans kullanılabilecek. Bu işlemleri yapmamış kişiler ise dijital Kart başvurusu sayesinden kampanyadan yararlanabilecek.