70 Bin TL Krediyi Ayda 4.878 TL Olarak Ödeyebilecek Herkese Anında Onaylı Kredi! Akbank En Uygun Krediyi Vermeyi Başardı

70 Bin TL Krediyi Ayda 4.878 TL Olarak Ödeyebilecek Herkese Anında Onaylı Kredi! Akbank En Uygun Krediyi Vermeyi Başardı
70 bin TL krediniz anında onaylanabilir. Sadece 4.878 TL aylık ödemelerle paranızı hemen alabilirsiniz.

Banka tarafından yapılan açıklama ile birlikte yaklaşık 4 bin 878 lira taksit ile yapılan ödeme oranlarında 70 bin lira verileceği belirtildi. Acil nakit ihtiyacı olan kişileri ya da ödemesi olanları yakından ilgilendiren bu durum kaçırılmayacak bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Bankanın kredi kampanyasının detayları ise oldukça dikkat çekici.

Akbank, zaman zaman müşterileri için avantajlı kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Bu kez ise zor dönemden geçenlere sunmuş olduğu 70 bin lira kredi fırsatı ile beraber bireysel kredi olanağı tanıyor. Banka tarafından sunulan kredinin içeriği ise birçok kişiye umut vaat ediyor.

İşte Akbank’ın 70 Bin TL Kredi Fırsatları!

Banka tarafından zorlu dönemlerden geçen halkın rahatlaması adına sunulan kredi detaylarına bakıldığında 3 ay erteleme olanağının olduğu görülüyor. Erteleme seçeneğinden yararlanma avantajı kullanıcıların daha rahat bir ödeme süreci geçirmesine yardımcı olacak.

Akbank tarafından yapılan bu kredi kampanyası güvenilir finansal destek arayanlar için kaliteli destek sağlıyor. İhtiyaç sahibi kişiler krediye başvurmak için Akbank Mobil uygulamasından faydalanabilir. Mobil uygulaması olmayan kişiler ise Akbank.com üzerinden krediye başvuru yaptıktan sonra kısa sürede sonuç alma imkanına sahip. Akbank müşterisi değilseniz krediye başvurmak için bireysel kredi şeklinde kolaylıkla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvuru işlemi onaylandıktan sonra 70 bin liralık krediyi 24 aylık taksitlerle ödemek mümkün. Ödeme planının krediyi aldıktan sonraki 3 ay olmaması ise vatandaşları rahatlatıyor. Faiz oranına bakıldığında da %3.54 şeklinde belirlenerek 70 bin TL krediyi 93. 748.75 TL olarak geri ödeme şansı tanınıyor.